Skip links

apie mus.

Meilė plaukams atvedė iki noro ir galimybės dalintis geriausiais produktais jų išvaizdai ir būklei puoselėti. Mylimi plaukai – sveiki plaukai

Meilė Tavo plaukams


Sekite mus
Instagram


Prenumeruokite
naujienlaiškį


Konsultacijos

Kokybė ir atsakomybė atrenkant produktus Jums

Produktai prieš patekdami į mūsų parduotuvės lentynas yra kruopščiai atrenkami, testuojami. Tik įsitikinę produktų efektyvumu ir panaudojimo rezultatu, drąsiai galime rekomenduoti bei padėti išsirinkti Jums.

Sukaupę ilgametę savo patirtį grožio srityje bei pasitelkę profesionalus, galime Jums pasiūlyti klientų įvertintus ir efektyvius produktus plaukams, veidui ir kūnui. Žinodami, kaip sunku išsirinkti tinkamus produktus dėl plačios pasiūlos rinkoje, esame pasiruošę atsakyti į visus kylančius klausimus.

Skatiname ne vartojimą, o teisingą pasirinkimą – produktus, kurie sprendžia Tavo problemą. Mūsų tikslas – patenkintas ir mus rekomenduojantis klientas.
Laikomės tvarumo principų, visada stengiamės panaudoti pakavimo priemones antrą kartą taip prisidedant prie aplinkai draugiško verslo kūrimo.


MISIJA

Sukurti galimybę klientams išsirinkti pagal savo poreikius ir rasti savo problemos sprendimą. Puoselėti meilę sau ir plaukams per rūpestį ir priežiūrą.


VIZIJA

Būti plačiai atpažįstamu prekės ženklo grožio industrijoje tarp vartotojų ir profesionalų, teikti kokybiškas paslaugas bei produktus.


VERTYBĖS

Pagarba žmogui ir gamtai
Aukštos kokybės aptarnavimas
Skaidrumas ir individualumas

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kad būtų pagerinta jūsų naršymo patirtis.
Namai
Paskyra
Krepšelis
Paieška