Skip links

Pirkimo taisyklės

Plaukų ir veido priežiūros prekės vienoje vietoje.

1. Bendrosios nuostatos – Ši Pirkimo – pardavimo sutartis yra juridiškai privalomas dokumentas, kuris nustato Pirkėjo (toliau – “Pirkėjas”) ir www.plaukudraugas.lt elektroninės prekybos sistemos, kurią administruoja įmonė MB „Statybų geodezija“, įmonės kodas 306055234 adresas Sakalaičių Sodų 3-oji g. 47, Vilnius (toliau – “Pardavėjas”), tarpusavio teises, pareigas ir atsakomybę Jums įsigyjant prekes elektroninėje parduotuvėje (toliau – “Elektroninė parduotuvė“).

2. Sutarties galiojimas Pirkimo – pardavimo Sutartis tarp Pirkėjo ir Pardavėjo laikoma sudaryta nuo to momento, kai Pirkėjas paspaudžia mygtuką “Užsakyti”, patvirtindamas prekių krepšelyje esančių prekių užsakymą. Iškart po užsakymo išsiuntimo Pirkėjas gauna patvirtinimą į nurodytą el.pašto adresą, kad užsakymas gautas ir priimtas. Pirkėjas sutinka, kad Pirkimo – pardavimo sutartis laikoma įvykdyta, kai Pardavėjas išsiunčia prekes Pirkėjui.

3. Pirkėjo teisės ir pareigos

3.1. Pirkėjas turi teisę pirkti prekes Elektroninėje parduotuvėje, laikydamasis šioje sutartyje nustatyta tvarka.

3.2. Pirkėjas atsako už užsakymo formoje pateiktų savo duomenų patikimumą ir tikrumą. Pirkėjas turi teisingai įrašyti savo el.pašto adresą, pristatymo adresą, pašto indeksą, mobilaus telefono numerį. Pirkėjas supranta, kad jeigu dėl klaidingai nurodytų duomenų prekių siunta nebuvo pristatyta, tai nėra Pardavėjo atsakomybė ir visas pakartotino siuntimo išlaidas apmoka Pirkėjas.

3.3. Pirkėjas atsako už visus veiksmus, vykdomus Elektroninėje parduotuvėje.

3.4. Pirkėjas privalo nedelsiant pranešti apie visus savo duomenų pasikeitimus savo registracijos formoje, t.y. nedelsdamas juos atnaujinti.

3.5. Pirkėjas, turi teisę atsisakyti prekių pirkimo – pardavimo sutarties su Elektronine parduotuve, apie tai pranešdamas pardavėjai raštu per 12 valandų nuo užsakymo sudarymo.

3.6. Pirkėjas negali be pateisinančios priežasties atsisakyti priimti užsakytas prekes. Jeigu taip atsitinka, pirkėjas pats turi padengti visas siuntimo išlaidas.

3.7. Pirkėjas sutinka su pirkimo – pardavimo taisyklėmis elektroninėje parduotuvėje ir jų laikysis

4. Pardavėjo teisės ir pareigos

4.1.Pardavėjas privalo pristatyti Pirkėjo užsakytas prekes, Pirkėjo nurodytu adresu per sutartą pristatymo laikotarpį.

4.2. Pardavėjas, atsiradus ypatingoms aplinkybėms , turi teisę laikinai arba iš viso nutraukti Elektroninės parduotuvės veiklą apie tai iš anksto nepranešęs Pirkėjui.

4.3. Pardavėjas turi teisę sustabdyti Pirkėjo galimybę naudotis Elektronine parduotuve ar panaikinti Pirkėjo registraciją iš anksto jo neįspėjus.

4.4. Pardavėjas gali vienašališkai pakeisti šias taisykles.

4.5. Jei Pardavėjas dėl svarbių priežasčių negali Pirkėjui pristatyti užsakytos prekės, tai Pardavėjas įsipareigoja Pirkėjui pasiūlyti analogišką prekę, o Pirkėjui atsisakius priimti prekės analogą, grąžinti Pirkėjui jo sumokėtus pinigus per 72 valandas, jeigu Pirkėjas atliko išankstinį apmokėjimą.

4.6. Pardavėjas sudaro visas sąlygas pirkėjui tinkamai naudotis Elektroninės parduotuvės teikiamomis paslaugomis.

5. Prekių kaina ir atsiskaitymo tvarka

5.1. Prekės užsakomos Elektroninėje parduotuvėje

5.2. Užsakydamas prekes Pirkėjas pildo užsakymo anketą bei apmoka už prekes, naudojantis Elektroninėje parduotuvėje įdiegtomis sistemomis.

5.3. Apie užsakytas prekes Pirkėjas informuojamas užsakymo anketoje jo nurodytu elektroninio pašto adresu.

5.4. Prekių pristatymo kaina nėra įskaičiuota į prekių kainą.

5.5. Atsiskaityti galima naudojantis Swedbank, Seb, Luminor, Citadele ir Šiaulių bankas elektroninės bankininkystės paslaugomis. Atsiskaitymai galimi euro valiuta. Mokėjimai apdorojami naudojantis MakeCommerce.lt mokėjimų platforma.

6. Prekių ir pinigų grąžinimas

6.1. Pretenzijos dėl prekių kokybės priimamos, jeigu prekė buvo naudota griežtai pagal naudojimo instrukcija ir neatliko savo funkcijų. Instrukcija nurodyta ant prekės etiketės.

6.1.1. Jeigu prekė yra sugadinta ( pažeista pristatymo metu arba yra brokuota), Pardavėjas įsipareigoja ją pakeisti tokia pačia kokybiška preke arba pasiūlyti analogišką prekę, arba grąžinti pinigus. Pirkėjas, gavęs sugadintą prekę, privalo kreiptis į www.plaukudraugas.lt personalą elektroninėje parduotuvėje nurodytais kontaktais per 2 darbo dienų nuo užsakymo pristatymo dienos.

6.1.2. Gavęs Pirkėjo laišką dėl sugadintos prekės grąžinimo, elektroniniu paštu Pardavėjas atsiunčia prekių grąžinimo aktą, kurį Pirkėjas turi užpildyti ir atsiųsti el. paštu.

6.1.3. sugadintos prekės gražinimo išlaidas apmoka Pardavėjas.

6.2. Jeigu prekė yra KOKYBIŠKA, bet nepatinka Pirkėjui, tokiu atvėju Pirkėjas per 14 dienų nuo užsakymo pristatymo dienos turi grąžinti visas prekes, kokios yra įrašytos į užsakymo sąskaitą-faktūrą ir apmokėti pristatymo išlaidas.

6.2.1. Prekės turi būti nenaudotos, nesugadintos, geros prekinės išvaizdos – nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.. Grąžinant prekę Pirkėjas turi pateikti garantinį taloną (jei jis buvo išduotas), užpildytą prekių grąžinimo aktą, prekės pirkimo čekį arba sąskaitą. Grąžinama prekė turi būti sudėta į apsauginę (transportavimo) pakuotę.

6.2.2. Jeigu bus nustatyta, kad grąžintos prekės ATITINKA 6.2.1. taisyklių punkto reikalavimus, tai pinigai bus pervesti Pirkėjui į prekių grąžinimo akte nurodytą sąskaitą ne vėliau kaip per 5 darbo dienas nuo grąžinamos prekės gavimo.

6.2.3. Jei bus nustatyta, kad grąžintos prekės NEATITINKA 6.2.1. taisyklių punkto reikalavimus, dėl pinigų grąžinimo sumos bus tariamasi individualiai.

6.2.4. Visi ginčai, kylantys iš Sutarties, taip pat susiję su Sutartimi ar jos vykdymu, sprendžiami derybomis tarp šalių. Nepavykus ginčo išspręsti derybomis, ginčas sprendžiamas Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka.

7. Prekių pristatymas

7.1. Pardavėjas išsiunčia prekes tik gavęs apmokėjimą už užsakytas prekes ir už pristatymo išlaidas.

7.2. www.plaukudraugas.lt siūlo pristatymo būdus:

7.2.1. Prekės pristatomos su kurjerių tarnybą.

7.2.2. Prekės pristatomos paštu.

7.3. Jeigu Pirkėjui pristatoma prekė pažeistoje pakuotėje, Pirkėjas turite teisę nepriimti jos iš kurjerio. Tokiu atveju prekė bus grąžinta į elektroninę parduotuvę, o Pirkėjui pristatyta nauja prekė be papildomų išlaidų. Pirkėjui pasirašius važtaraštyje be pastabų, laikoma, kad siunta perduota nepažeista.

8. Informacijos siuntimas Pardavėjas visus pranešimus siunčia Pirkėjo užsakymo formoje pateiktu elektroninio pašto adresu. Pirkėjas visus pranešimus ir klausimus siunčia elektroninėje parduotuvėje www.plaukudraugas.lt esančiais kontaktais.

9. Privatumas Visa Pirkėjo informacija įvesta i www.plaukudraugas.lt elektroninę parduotuvę yra privati, todėl jokia Pirkėjo pateikta informacija nebus viešai publikuojama ar platinama be Pirkėjo sutikimo. Kai kuri informacija (Pirkėjo adresas, vardas, pavardė, telefono numeris) yra perduodama kurjerių tarnyboms, kad šie sėkmingai ir laiku galėtų pristatyti prekes Pirkėjui. Pardavėjas pasilieka teisę atskleisti informacija teisėsaugos institucijoms, jei tai nepažeidžia LR įstatymų.

10. Baigiamosios nuostatos

10.1. Jeigu kuri nors šios Sutarties nuostata prieštarauja įstatymams arba dėl kokios nors priežasties tampa dalinai arba visai negaliojančia, ji nedaro negaliojančiomis likusių Sutarties nuostatų. Tokiu atveju, Šalys susitaria pakeisti negaliojančią nuostatą teisiškai veiksminga norma, kuri, kiek tai įmanoma, turėtų tą patį teisinį ir ekonominį rezultatą kaip ir pakeistoji norma.

10.2. Šalys susitaria, jog Pardavėjas gali bet kuriuo metu perleisti savo teises ir pareigas, kylančias iš šių Taisyklių tretiesiems asmenims be Kliento sutikimo ir jam apie tai nepranešęs.

10.3. Visi tarp Kliento ir Pardavėjo kilę nesutarimai dėl šių taisyklių vykdymo yra sprendžiami derybų keliu. Šalims neišsprendus ginčo derybų būdu per 30 (trisdešimt) dienų nuo tos dienos, kai viena iš šalių įteikė kitai šaliai prašymą išspręsti ginčą, toks ginčas galutinai sprendžiamas Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka teismuose pagal Pardavėjo buveinės vietą.

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kad būtų pagerinta jūsų naršymo patirtis.
Namai
Paskyra
Krepšelis
Paieška