Skip links

Plaukų SPA procedūros jau ir namuose – išbandykite ampules!

Noriu labai palepinti plaukus, bet į saloną žygiuoti neturiu nei laiko nei tiek pinigų. Pažįstama?  Tikrai pažįstama. Ką galime padaryti, kad namuose suteiktume plaukams blizgėjimo, jie būtų sveiki, galiukai netrupėtų, pats plaukas nesipūstų? Sprendimas paprastas, išsirinkite koncentruotas ampules plaukams, kurios daro stebuklus. Tik yra viena labai svarbi sąlyga – jas reikia ne pasidėti spintelėje, bet naudoti kruopščiai atsižvelgiant į instrukciją.  Kokias ampules rinktis? Prieš jų pasirinkimą, reikėtų įsivertinti savo plaukų būklę. Būtent atsižvelgiant į ją – pasirinkti ir priemones. Mes aptarsime efektyviausias priemones, bei rekomenduosime, kokioms plaukų problemoms jos yra tinkamos spręsti.

FarmStay Hyaluronic Acid Super Aqua Hair Filler Atstatomoji Plaukų Ampulė su Hialurono Rūgštimi, 13 ml

Jei plaukai sausi, praradę žvilgesį, jei pastebėjote, kad plaukų galiukai lūžinėja, rekomenduojame ampules su hialuronu. Hialurono molekulės giliai įsiskverbia į plauko vidų ir atkuria drėgmės balansą. Svarbu tai, kad šioje ampulėje veikliosios medžiagos yra subalansuotos taip, kad plaukai po naudojimo nėra apsunkinti, jie lengvai iššukuojami. Ampulė skirta atkurti plauko struktūrą, todėl jos nerekomenduojama tepti ant plaukų šaknų. Siekiant, kad veikliosios medžiagos įsiskverbtų į visą plauką, ampulės turinį reikia laikyti nemažiau nei 10 minučių. Efektui padidinti galima užsidėti vienkartinę kepurėlę ir galvą apsigobti rankšluosčiu sukuriant šilumos efektą.

FarmStay Collagen Water Full Moist Treatment Atstatomoji Plaukų Ampulė su Kolagenu, 13 ml

Plaukai pučiasi, sunku juos formuoti? Rinkitės plaukų struktūrą atstatančią ampulę su kolagenu. Kolagenas svarbus ne tik odai, bet ir plaukams. Naudojant šią ampulę reguliariai (rekomenduojama vieną kartą per savaitę) pajusite, kad padidėjo plaukų tankis, jie gražiau krenta ir yra lengviau formuojami. Ši ampulė plaukams nepamainoma norint suformuoti šukuoseną. Todėl ją rekomenduojame toms, kurios mėgsta garbanas, tiesina plaukus, ar dažnai plaukų formavime naudoja įvairias priemones, tokias kaip plaukų putos, lakas ar žele.

CP-1 3 Sec Hair Ringer Atstatomoji Plaukų Ampulė, 13ml

Tikriausiai jau esate girdėjusios apie hidrolizuotą šilką. Būtent jo ir yra šioje ampulėje. Šilkas užpildo pažeistą plauko struktūrą ir jiems suteikia glotnumo. Todėl šią priemonę verta naudoti tuomet, kada pajuntate, kad plaukai prarado gyvybingumą, juos sudėtinga iššukuoti, ima veltis. Šilkas glotnina plaukus ir suteikia jiems drėgmės. O kas geriausia – pagerėjusią plaukų būklę ir pojūtį pajausite iš karto – palaikę vos 3 minutes!

Šios trys ampulės yra tarsi greitasis plaukų gydymas, tačiau jei norite džiaugtis ilgalaikiu efektu, o ne tik iki sekančio plovimo, labai svarbu priemones naudoti sistemingai. Taip pat nepamirškite, kad plaukų grožis priklauso ir nuo mūsų mitybos, jos pilnavertiškumo, išgeriamo vandens kiekio.

Leave a comment

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kad būtų pagerinta jūsų naršymo patirtis.
Namai
Paskyra
Krepšelis
Paieška